KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15758820
nr 1575 8820
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
"Eva". Signerad. Blandteknik på duk, 51x35 cm, oramad
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:37
Karneval (Stig Lindberg)