KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11222269
nr 1122 2269
Blandteknik
Sven Inge Höglund (1935. 2008), komposition, signerad, motivet: 44x61
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 20:39:55
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)