KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16873100
nr 1687 3100
Sven Henricson
(1906-1992)
Sven Henricson (1906-1992), Signerad, strand. Blandteknik, bildmått: 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:47:41
16/3 10:27:37
Rörstrand