KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16229361

nr 1622 9361

Blandteknik

Stig SASEN Andersson. Signerad, blandteknik, daterad -55, Tyska Kyrkan, akvarell, tusch, yttermått inklusive ram: 33x26

Utrop:

500 kr

måndag 27 maj 2024
kl 20:54:14