KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 13846346
nr 1384 6346
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Blandteknik / collage, Kvinna. Signerad, 99x69, yttermått inklusive ram: 102x72 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:19:51
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas