KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16991001
nr 1699 1001
Stephen Antonakos
(1926-2013), Grekland
Blandteknik, "D#4". Signerad, daterad 1978. Mixed media, 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 86x67 cm
Stephen Antonakos, Grekisk-Amerikans konstnär född 1926, död 2013 .
måndag 5 maj 2025
kl 20:48:54
Stephen Antonakos
Läs mer om Stephen Antonakos