![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8225053
*
nr 822 5053
Solveig Hammarstedt
(f. 1928), Sverige
Blandteknik, Solveig Hammarstedt, 1972, 28x35
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2013
kl 18:41:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/4 12:07:24
1
100 kr
29/4 18:36:25
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik solveig hammarstedt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2104 Blandteknik
Siri Rathsman (1895-1974), Sverige. Signerad, date..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:49
*
Solveig Hammarstedt
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
nr 822 5053
Solveig Hammarstedt
(f. 1928), Sverige
Blandteknik, Solveig Hammarstedt, 1972, 28x35
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/4 12:07:24 | 1 | 100 kr |
29/4 18:36:25 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik solveig hammarstedt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2104 Blandteknik
Siri Rathsman (1895-1974), Sverige. Signerad, date..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:49