KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8516540
nr 851 6540
Blandteknik
Skiss, Osignerad, 30x25
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:05:22
3/10 13:03:59