![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 8681640
*
nr 868 1640
MIXED MEDIA
Sjölander, ridande kvinna, signed, 65x40, unframed,
Sjölander, ridande kvinna, signerad, 65x40, oramad
Estimate:
300
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday January 6 2014
at 19:53:26
- Bid history
Time
Bidder
Bid
5/1 20:59:28
1
100 kr
6/1 18:24:23
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik ridande kvinna sjölander vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:14
*
MIXED MEDIA
nr 868 1640
MIXED MEDIA
Sjölander, ridande kvinna, signed, 65x40, unframed,
Sjölander, ridande kvinna, signerad, 65x40, oramad
Estimate: | 300 |
---|---|
Sold: | SEK 150 |
Auction date: |
Monday January 6 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
5/1 20:59:28 | 1 | 100 kr |
6/1 18:24:23 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik ridande kvinna sjölander vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:14