KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6204058
nr 620 4058
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, 2 st, signerade Pyk, målade på plankor
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 januari 2010
25/1 11:07:22