KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10313385

nr 1031 3385

Blandteknik

signerad, -34, Stockholmsmotiv, motivet: 29x39

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 april 2016
kl 20:35:16