KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11919340
nr 1191 9340
Blandteknik
signerad, "Spansk Figur". Motivet: 26x21
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:39:30
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr