KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6227291
nr 622 7291
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Blandteknik, signerad Rolf-Rolf Lidberg, troll och barn, 28x18
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 februari 2010
1/2 09:55:24