KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5704532
nr 570 4532
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Blandteknik, signerad Rolf-Rolf Lidberg, troll med barn, 28x18
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
måndag 9 mars 2009