KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4544228
nr 454 4228
Blandteknik
signerad. Per Linderoth, 'Förlaga till Söngdagsnisse/Strix' 39x28 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 februari 2007
kl 16:21:27
18/2 20:11:33
350 kr
19/2 13:05:58