KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8748691
nr 874 8691
Blandteknik
Signerad, Paris, -81, motivet: 60x50
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:10:09
150 kr
150 kr