KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9098664

nr 909 8664

Blandteknik

signerad. , par, motivet: 43x31

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 september 2014
kl 20:30:48

1/9 20:25:48 1      Vinnande bud