KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5428042
nr 542 8042
Blandteknik
signerad OH -58, Olle Hjortzberg, Gul ros, 20x16
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.700 kr
måndag 22 september 2008
2.000 kr
1.900 kr
2.100 kr
3.100 kr
2.800 kr
3.500 kr
3.600 kr