KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10177024
nr 1017 7024
Blandteknik
Signerad, Motiv från Venedig, 27x36
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 februari 2016
kl 19:19:24
4/2 16:50:33
100 kr
4/2 22:36:33