ART / Watercolor paintings & Drawings / Blandteknik 5406132
nr 540 6132
Blandteknik
Lenght: ()
Signerad LG Lundberg 1978, akvarell/tusch/tyg, "Extension", 40x63cm
SEK 600
Monday September 8 2008
at 17:50:11
500 kr
550 kr