KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5475112

nr 547 5112

Blandteknik

Signerad L Rompe, 26/190, stadsvy, 59x66

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 oktober 2008
kl 17:27:57