KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13846361

nr 1384 6361

Blandteknik

Signerad, figurer. Motivet: 63x86cm, yttermått inklusive ram: 80x101cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 mars 2021
kl 19:39:50