KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11209060
nr 1120 9060
Blandteknik
signerad. E. L-N 1916, man och fågel, 31x15
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 juli 2017
kl 18:15:22
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr