KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5544471

nr 554 4471

Blandteknik

signerad Axel Hilleström, "kust" 26 x 41 cm

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2008
kl 19:04:30

22/11 22:43:05 1      Vinnande bud