KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7707425
nr 770 7425
Blandteknik
signerad, 32x32
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 17:41:54
13/8 17:00:37
100 kr
13/8 17:23:36