KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8816695

nr 881 6695

Blandteknik

Rolf Keslow, signerad. 1993, motivet: 26x31

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 mars 2014
kl 18:56:03

16/3 21:59:33 1      Vinnande bud