KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9063185
nr 906 3185
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Blandteknik, Roland Svensson (1910-2003), Isle of Canna, signerad 1951, bladets mått: 28x42
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 18:09:33
200 kr
300 kr
400 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson