KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16227215
nr 1622 7215
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Vinterbild med båt, 27x40 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 42x54 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:50:41
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt