KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17551003

nr 1755 1003

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Signerad, blandteknik, Styrelsemötet, 35x50 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm

Utrop:

3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:21:35)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 19:25:08

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 26 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt