KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11733199
nr 1173 3199
Robert Emanuel Fredriksson
(f. 1968), Sverige
Blandteknik, Ekerö. Collage, signerad, daterad 2009. 85x60 cm
Robert Emanuel Fredriksson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:26:50
27/3 19:25:14
1.000 kr
1/4 10:51:26
Robert Emanuel Fredriksson
Läs mer om Robert Emanuel Fredriksson