KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17025087
nr 1702 5087
Blandteknik
Ragnar Nystedt, Eden. Signerad, blandteknik, oramad. Blandteknik på pannå, 37x30
Utrop:
500 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:07:30
Friedensreich Hundertwasser