KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12948386
nr 1294 8386
Blandteknik
Persien, palats, ramens innermått: 84x56 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:27:35
100 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)