KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13778390
nr 1377 8390
Blandteknik
Orientalisk. Ej signerad, 68x44 cm, yttermått inklusive ram: 80x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:15:10
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
6