KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14409208
nr 1440 9208
Blandteknik
2 st. Oramade lösa blad, Japan, 29x24, resp. 40x47 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:17:10
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)