KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12948254
nr 1294 8254
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Blandteknik, Komposition. Signerad, 31x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:26:15
2/12 13:29:27
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström