KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15407174
nr 1540 7174
Oliver Herdies
(1906-1994), Sverige
Komposition. Signerad. Blandteknik, 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 73x58 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:25:04
Oliver Herdies
Läs mer om Oliver Herdies