KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7596209
nr 759 6209
Blandteknik
Okänd konstnär, Fågel, osignerad, motivets mått: 14x20
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 maj 2012
kl 18:44:19
21/5 18:39:19