KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12257453

nr 1225 7453

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad. -61, strand. Motivet: 22x37

Utrop:

600 kr

måndag 17 december 2018
kl 19:50:05

Rörstrand