KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12257453
nr 1225 7453
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. -61, strand. Motivet: 22x37
Utrop:
600 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:50:05
Rörstrand