KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11277408

nr 1127 7408

Blandteknik

Oidentifierad konstnär, signerad Ribera, 'Polop', 1970, motivet: 23x31

Utrop:

500 kr

måndag 4 september 2017
kl 20:58:57