KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12476045

nr 1247 6045

Anders Radhe

(1940-2006), Sverige

Blandteknik, Oidentifierad konstnär. Signerad Radhe. Motivet: 32x21

Anders Radhe, svensk bildkonstnär född 1940, död 2006.

Utrop:

400 kr

måndag 8 april 2019
kl 19:06:54

Anders Radhe

Läs mer om Anders Radhe