KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16449151
nr 1644 9151
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Lapplandshöst". Blandteknik, bildmått: 24x40 cm, yttermått inklusive ram: 54x74 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:46:49
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor