KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16417103

nr 1641 7103

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition, 59x41 cm, yttermått inklusive ram: 69x51 cm

Utrop:

600 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:11:07