KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15967261
nr 1596 7261
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, ekor på strand. Blandteknik, bildmått: 20x23 cm, yttermått inklusive ram: 44x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:20:27
5/2 11:44:22