KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15759501
nr 1575 9501
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad E Lind, Kvinna vid piano, 56x43 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 60x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:24:14
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr