KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14613373

nr 1461 3373

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, 1972, yttermått inklusive ram: 47x38cm

Utrop:

600 kr

måndag 18 april 2022
kl 18:27:27