KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9895556
nr 989 5556
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, bladets mått: 33 x 20
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:00:03
26/10 16:17:23