KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15773242

nr 1577 3242

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Orientalisk, 1800-tal, ej signerad. Blandteknik på duk, 123x87 cm, oramad.

måndag 13 november 2023
kl 20:54:35