KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14733251
nr 1473 3251
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Mytologiskt motiv. Signerad. Blandteknik, bildmått: 41x58 cm, yttermått inklusive ram: 54x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:22:45
5/6 16:18:16