KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13824590

nr 1382 4590

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, komposition. Motivet: 16x22, yttermått inklusive ram: 34x40 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:12:16