Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 15396328



*

nr 1539 6328


MIXED MEDIA

unidentified artist. Signed with monogram, outer dimensions including frame: 21x24,


Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 21x24 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 500

Auction date:

Monday May 8 2023
at 19:34:21


  • Bid history
Time Bidder Bid
8/5 10:04:57 1      Vinnande bud
8/5 19:23:56 2      250 kr
8/5 19:23:56 1      300 kr (Robot)
8/5 19:25:26 2      350 kr
8/5 19:25:26 1      400 kr (Robot)
8/5 19:26:30 2      450 kr
8/5 19:26:30 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 300

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr